Bec LB Light E27 11W 220V 6400K 530lm, SMS
Tensiune de alimentare: 220V
Soclu: E27
Putere: 11W
Flux luminos: 530lm
Tip gaz: acid trifosforic
Temperatura culorii: 6400K lumină rece
Autonomie: 6.000 h
Clasa energetică: G
Producător: LB Light
Bec LB Light E27 11W 220V 6400K 530lm SMS
pret: 17,59 lei
Bec LB Light E27, 11W, 220V, 6400K, 530lm, SMS, cu lumină rece, ideal pentru iluminat eficient și durabil în interior sau birouri.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Culoare lumina | 6400K |
| Flux luminos | 530lm |
| Putere (W) | 11W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Brand | LB Light |
| Tip produs | Bec cu economie de energie |
| Tip soclu | E27 |
| Clasa energetica | G |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.






Recenzii
Nu există recenzii până acum.