Bec led E27 10W 4000K 1055lm A60 Philips CorePro
Clasa energetica: F
Putere: 10W
Soclu: E27
Temperatura culoare: 4000K
Indice de redare a culorilor (Ra): 80
Flux luminos: 1055lm
Autonomie: 15000 h
bun preț
Bec led E27 10W 4000K 1055lm A60 Philips CorePro
pret: 19,69 lei până la: 26.05.2026
pret recomandat: 25,90 lei
Bec led E27 10W 4000K 1055lm A60 Philips CorePro
Availability: Disponibilitate limitată
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Clasa energetica | F |
| Culoare lumina | 4000K |
| Brand | Philips |
| Flux luminos | 1055lm |
| Putere (W) | 10W |
| Tip produs | Bec LED |
| Tip soclu | E27 |
| Serie | CorePro |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Spot LED COB LB Light 40W E27 220V 4500K 4800lm
Iluminatepret: 101,90 lei până la: 22.05.2026
pret recomandat: 109,00 lei
Adaugă în coș -
Aplica E27 1x60W 220V LB Light inel de lemn 35 cm
Aplicepret: 88,90 lei până la: 22.05.2026
pret recomandat: 99,00 lei
Adaugă în coș -
Dulie portelan cu placa LB Light E27 alb
Duliipret: 1,69 lei până la: 23.05.2026
pret recomandat: 1,90 lei
Adaugă în coș -
Plafonieră LB Light E27 1x60W 30 cm sticlă decorată
Iluminatepret: 52,90 lei până la: 22.05.2026
pret recomandat: 59,00 lei
Adaugă în coș









Recenzii
Nu există recenzii până acum.