Bec LED Vintage LB Light G125S E27 4W 220V 2500K 250lm.
Tensiune de operare: 220-240VAC
Priza: E27
Putere W: 4W
Flux luminos: 250Lm
Lumina: Tc[K] 2500K
PF>0,5 Ra78-80
Clasa energetica: G
bun preț
Bec LED Vintage LB Light G125S E27 4W 2500K 250lm
pret: 23,90 lei până la: 11.05.2026
pret recomandat: 36,90 lei
Bec LED Vintage LB Light G125S E27 4W 220V 2500K 250lm.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Culoare lumina | 2500K |
| Flux luminos | 250lm |
| Putere (W) | 4W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Brand | LB Light |
| Tip produs | Bec LED |
| Tip soclu | E27 |
| Clasa energetica | G |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Lustra LB Light 3x60W E27 crom cu sticla alba
Iluminatepret: 249,00 lei până la: 12.05.2026
pret recomandat: 279,00 lei
Adaugă în coș -
Spot crom mat rotunda 2xE27 cu reflector oglinda
Iluminatepret: 54,90 lei până la: 15.05.2026
pret recomandat: 79,00 lei
Adaugă în coș -
Plafoniera pentru baie E27 LB Light IP44 satin
Iluminatepret: 130,90 lei până la: 15.05.2026
pret recomandat: 139,00 lei
Adaugă în coș -
Lampa de perete cu senzor LB Light E27 60W
Aplicepret: 167,90 lei până la: 16.05.2026
pret recomandat: 199,00 lei
Adaugă în coș










Recenzii
Nu există recenzii până acum.