Corp de iluminat LED LB Light 4W 220V 3000K 250lm IP20 cu cablu 50 cm.
Cablu de alimentare: 50 cm.
Tensiune: 220–240V
Frecvență de operare: 50–60Hz
Consum de energie: 4W
Flux luminos: 250lm
Temperatura culorii: 3000K
Sursă de lumină: 30×3014 SMD
Corp: aluminiu
Grad de protecție: IP20
Difuzor: PMMA
Circuit electric: compatibil cu funcționare 220–240 V/50 Hz, cu driver electronic.
Împământarea clasa I este obligatorie.
Dimensiuni: 305x24x33 mm
Corp de iluminat LED LB Light 4W 3000K 250lm cu cablu 50 cm
pret: 31,90 lei
Corp de iluminat LED LB Light 4W, 220V, 3000K, 250lm, IP20, cu cablu 50 cm, corp aluminiu și difuzor PMMA, ideal pentru iluminat interior modern și eficient.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Culoare lumina | 3000K |
| Flux luminos | 250lm |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Material | Aluminiu |
| Putere (W) | 4W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Brand | LB Light |
| Tip produs | Corp de iluminat |
| Tip soclu | SMD LED |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.





Recenzii
Nu există recenzii până acum.