Plafoniera LED LB Light 30W 4500K IP20 300mm.
Difuzor: ⌀ 30cm / Baza: ⌀ 25cm.
Tensiune de operare: AC 220-240V, 50-60Hz
Putere W: 30W
Temperatura de functionare: -10°C +42°C
Grad de protectie IP20
LED-uri: Placa LED SMD
Lumină: Tc[K] 4500K
Redarea culorii Ra: ≥ 70
Durata de viata: 30.000 ore
Material corp: metal.
Difuzor: sticla mata.
bun preț
Plafoniera LED LB Light 30W 4500K 300mm
pret: 19,00 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 20,90 lei
Plafoniera LED LB Light 30W 4500K IP20 300mm.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Culoare lumina | 4500K |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Material | Metal, Sticla |
| Putere (W) | 30W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Brand | LB Light |
| Tip produs | Plafoniera |
| Tip soclu | SMD LED |
| Culoare | Alb |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Intrerupator simplu ELBI Zirve nuc vechi
Întrerupătoarepret: 14,50 lei până la: 23.05.2026
pret recomandat: 16,79 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator cap scara Softline nuc
Întrerupătoarepret: 13,79 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 17,20 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator cap scara ELBI Zena negru
Întrerupătoarepret: 14,59 lei până la: 24.05.2026
pret recomandat: 20,90 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator simplu ELBI Zena lemn deschis
Întrerupătoarepret: 23,90 lei până la: 24.05.2026
pret recomandat: 27,90 lei
Adaugă în coș









Recenzii
Nu există recenzii până acum.