Priza dubla 2x2P+E 16A 250V ELBI seria Tuna Fix alb.
Model: seria Tuna Fix
Tensiune: 230V
Curent nominal: 16A
Frecventa de operare: 50Hz
Metoda de conectare: suruburi
Dimensiuni panou exterior: 120×80 mm
Culoare alba
| Greutate | 0,16 kg |
|---|---|
| Clasa de protectie | IP20 |
| Material | Plastic |
| Tip montare | Incastrat |
| Tensiune alimentare | 250 V |
| Brand | EL-BI Electric |
| Serie | Tuna |
| Tip produs | Priza dubla |
| Culoare | Alb |
| Amperaj | 16A |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Rama dubla Elbi Tuna alb
Prize și întrerupătoarepret: 6,40 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 7,79 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator dublu cap scara ELBI Tuna alb
Întrerupătoarepret: 15,40 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 17,89 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator simplu EL-BI TUNA FIX alb
Întrerupătoarepret: 7,90 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 9,40 lei
Adaugă în coș -
Priza simpla EL-BI Tuna Fix alb
Prizepret: 8,99 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 10,19 lei
Adaugă în coș -
Priza F Conector ELBI Tuna Fix alb
Prizepret: 10,49 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 12,89 lei
Adaugă în coș -
Întrerupător dublu ELBI Tuna alb
Întrerupătoarepret: 10,39 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 11,99 lei
Adaugă în coș -
Rama tripla verticala ELBI Tuna Fix alb
Prize și întrerupătoarepret: 7,39 lei până la: 02.05.2026
pret recomandat: 8,99 lei
Adaugă în coș












Recenzii
Nu există recenzii până acum.