Spot LED E27 PAR30 20W 230V 2400lm 4500K LB Light
Tensiune nominală: 230V, 50–60 Hz
Putere: 20W
LED-uri: EPISTAR COB 1x20W
Flux luminos: 2400lm
Temperatură culoare: 4500K lumină naturală.
Durată de viață: 40.000 ore
Unghi fascicul: 110°–120°
Clasa energetică: A+
CRI: ≥70
Culoare carcasă: alb
Material: tablă perforată și aluminiu.
Dimensiuni: 185x185x170 mm
Deschidere montaj: 160×160 mm
Spot LED E27 PAR30 LB Light 20W 2400lm 4500K
pret: 69,00 lei
Spot LED PAR30 20W LB Light, 2400lm, 4500K, COB EPISTAR, montaj încastrat 160×160 mm. Iluminat puternic și eficient.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Culoare lumina | 4500K |
| Flux luminos | 2400lm |
| Material | Metal |
| Putere (W) | 20W |
| Tip montare | Incastrat |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Brand | LB Light |
| Tip produs | Spot |
| Tip soclu | E27 |
| Culoare | Alb |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Intrerupator simplu Classic alb
Întrerupătoarepret: 5,59 lei până la: 21.05.2026
pret recomandat: 8,69 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator simplu ELBI Zirve artar
Întrerupătoarepret: 13,90 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 16,90 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator cap scara Softline alb
Întrerupătoarepret: 7,69 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 10,99 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator cap scara ELBI Zirve nuc vechi
Întrerupătoarepret: 16,49 lei până la: 23.05.2026
pret recomandat: 19,60 lei
Adaugă în coș









Recenzii
Nu există recenzii până acum.