Ventilator axial cu capac monofazat BVN 25W 230V 1450rpm 450m3/h 40dB BK-160
Curent nominal (A): 0,15
Putere (W): 25
Viteza (rpm): 1450
Tensiune (VAC): 230V
Debit (m3/h): 450
Nivel de zgomot (dB): 40
Material: otel vopsit electrostatic
Tipul de protectie: IP44
Clasa de izolare: B
Dimensiuni: A-100mm; B-162mm; D-236mm
Specificatii: BK Ventilator
Viteza poate fi reglata cu ajutorul unui controler de ventilator din seria BSC-1 sau BSC-2
bun preț
Ventilator axial cu capac monofazat BVN 25W BK-160
pret: 239,00 lei până la: 22.05.2026
pret recomandat: 289,00 lei
Ventilator axial cu capac monofazat BVN 25W 230V 1450rpm 450m3/h 40dB BK-160.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 2,58 kg |
|---|---|
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Brand | BVN |
| Amperaj | 0.15A |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Debit de aer (m3/h) | 450m3/h |
| Nivel zgomot (dB) | 40dB |
| Putere (W) | 25W |
| Tip produs | Ventilator |
| Viteza maxima (rpm) | 1450rpm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Intrerupator regulator ventilator EL-BI Zena alb
Prize și întrerupătoarepret: 90,90 lei până la: 24.05.2026
pret recomandat: 119,00 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator regulator ventilator EL-BI Zena crem
Prize și întrerupătoarepret: 90,90 lei până la: 24.05.2026
pret recomandat: 119,00 lei
Adaugă în coș -
Regulator de turație ventilator BVN 20–400W BSC-1
Regulatoarepret: 184,90 lei până la: 22.05.2026
pret recomandat: 269,00 lei
Adaugă în coș -
Regulator de turație pentru ventilator BVN BSC-2
Regulatoarepret: 199,00 lei până la: 22.05.2026
pret recomandat: 279,00 lei
Adaugă în coș









Recenzii
Nu există recenzii până acum.