Ventilator pentru baie cu obloane automate BVN 15W 230V 2600rpm 100m3/h EC-1010-E.
Curent nominal (A): 0.09
Putere (W): 15
Viteza (rpm): 2600
Tensiune (VAC): 230V
Debit (m3/h): 100
Nivel de zgomot (dB): 40
Tipul de protectie: IP20
Clasa de izolare: B
Dimensiuni: A-150mm; B-45mm; D-97mm
Specificatii: EC Ventilator
Viteza poate fi reglata cu ajutorul unui controler de ventilator din seria BSC-1 sau BSC-2
bun preț
Ventilator baie cu obloane automate BVN 15W EC-1010-E
pret: 229,00 lei până la: 09.04.2026
pret recomandat: 299,00 lei
Ventilator pentru baie cu obloane automate BVN 15W 230V 2600rpm 100m3/h EC-1010-E.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,74 kg |
|---|---|
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Brand | BVN |
| Amperaj | 0.09A |
| Clasa de protectie | IP20 |
| Debit de aer (m3/h) | 100m3/h |
| Nivel zgomot (dB) | 40dB |
| Putere (W) | 15W |
| Tip produs | Ventilator |
| Viteza maxima (rpm) | 2600rpm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Intrerupator regulator ventilator EL-BI Zena crem
Prize și întrerupătoare pret: 119,00 lei Adaugă în coș -
Regulator de turație ventilator BVN 20–400W BSC-1
Regulatoarepret: 219,00 lei până la: 10.04.2026
pret recomandat: 269,00 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator regulator ventilator EL-BI Zena alb
Prize și întrerupătoare pret: 119,00 lei Adaugă în coș








Recenzii
Nu există recenzii până acum.