Ventilator tubulatura BVN BDTX-150 monofazat 78W
Tensiune (VAC): 230
Curent nominal (A): 0,4
Putere (W): 78W
Viteza (rpm): 2450
Debit (m3/h): 420
Material: otel vopsit pulbere
Tipul de protectie: IP 44
Clasa de izolare: B
Nivel de zgomot (dB): 46
Dimensiuni: A-272mm B-147mm E-286mm F-295mm
Specificatii: BDTX Ventilator
Viteza poate fi reglata cu ajutorul unui regulator ventilator din seria BSC-1 sau BSC-2
bun preț
Ventilator tubulatura BVN BDTX-150 monofazat 78W
pret: 459,00 lei până la: 02.04.2026
pret recomandat: 499,00 lei
Ventilator tubulatura BVN BDTX-150 monofazat 78W, 230V, 2450rpm, 420m3/h, 46dB, IP44. Controlul vitezei cu un regulator de ventilator.
Availability: Disponibilitate limitată
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 4,02 kg |
|---|---|
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Brand | BVN |
| Amperaj | 0.4A |
| Clasa de protectie | IP44 |
| Debit de aer (m3/h) | 420m3/h |
| Nivel zgomot (dB) | 46dB |
| Putere (W) | 78W |
| Tip produs | Ventilator |
| Viteza maxima (rpm) | 2450rpm |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Regulator de turație ventilator BVN 20–400W BSC-1
Regulatoarepret: 239,00 lei până la: 03.04.2026
pret recomandat: 269,00 lei
Adaugă în coș







Recenzii
Nu există recenzii până acum.