Inel LED pentru corpuri de iluminat LB Light 17W 4200K 1530lm tip plafoniera.
Tensiune de lucru: 220V
Frecventa de operare: 50–60Hz
Temperatura de functionare: -20°C pana la +60°C
Dimensiuni: diametru exterior 195 mm, diametru interior 147 mm.
Tip LED: 5630 SMD, 30 bucati x 0,5W
Putere: 17W
Flux luminos: 1530 lm
Temperatura de culoare: 4200K
Driver inclus.
Utilizare: destinat pentru plafoniere metalice.
bun preț
Inel LED pentru corpuri de iluminat 17W 4200K tip plafoniera
pret: 38,90 lei până la: 23.05.2026
pret recomandat: 59,00 lei
Inel LED pentru corpuri de iluminat LB Light 17W 4200K 1530lm tip plafoniera.
Availability: În stoc
Livrare de la 2 la 5 zile lucratoare| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Culoare lumina | 4200K |
| Flux luminos | 1530lm |
| Putere (W) | 17W |
| Tensiune alimentare | 220 V |
| Brand | LB Light |
| Tip produs | Panou LED, Plafoniera |
| Tip soclu | SMD LED |
| Tip montare | Tavan |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Plafoniera LED LB Light 30W 4500K 300mm
Iluminatepret: 19,00 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 20,90 lei
Adaugă în coș -
Plafonieră LED cu senzor de mișcare LB Light 24W 4200K alb
Iluminatepret: 119,90 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 159,00 lei
Adaugă în coș -
Plafoniera led 24W 4200K 1500lm IP54 alb LB Light
Iluminatepret: 72,90 lei până la: 21.05.2026
pret recomandat: 79,00 lei
Adaugă în coș -
Plafonieră LED LB Light 300mm 12W 4500K 510lm
Iluminatepret: 61,90 lei până la: 25.05.2026
pret recomandat: 69,00 lei
Adaugă în coș -
Plafoniera LED LB Light 30W 4500K 1100lm 300mm
Iluminatepret: 82,90 lei până la: 27.05.2026
pret recomandat: 119,00 lei
Adaugă în coș -
Plafoniera led 24W 220V 4200K 1500Lm IP54 negru
Iluminatepret: 50,90 lei până la: 21.05.2026
pret recomandat: 79,00 lei
Adaugă în coș










Recenzii
Nu există recenzii până acum.