Model: seria Zirve Woodline
Tip: simple
Tensiune: 230V
Curent nominal: 10A
Frecventa de operare: 50 Hz
Grad de protectie: IP20
Metoda de conectare: șuruburi
Metoda de comutare: SPST
Dimensiuni / panou exterior /: 85/80 mm
Fara indicație luminoasă
Material: plastic
Culoare: cireș
Intrerupator Scara EL-BI Zirve Woodline cireș
pret: 17,20 lei
Intrerupator scara Zirve Woodline cireș 10A 230V IP20 EL-BI Electric.
| Greutate | 0,1 kg |
|---|---|
| Clasa de protectie | IP20 |
| Material | Plastic |
| Tip montare | Incastrat |
| Tensiune alimentare | 230 V |
| Brand | EL-BI Electric |
| Serie | Zirve |
| Tip produs | Intrerupator Scara |
| Culoare | Cires |
| Amperaj | 10A |
Numai clienții autentificați, care au cumpărat acest produs, pot să scrie o recenzie.
S-ar putea să-ți placă și…
-
Rama tripla orizontala ELBI Zirve cires
Prize și întrerupătoarepret: 18,49 lei până la: 04.04.2026
pret recomandat: 19,90 lei
Adaugă în coș -
Plafoniera LED LB Light 30W 4500K 300mm
Iluminatepret: 13,00 lei până la: 08.04.2026
pret recomandat: 20,90 lei
Adaugă în coș -
Întrerupător dublu cap scară ELBI Zirve Woodline cireș
Întrerupătoarepret: 16,69 lei până la: 04.04.2026
pret recomandat: 23,90 lei
Adaugă în coș -
Priza simpla EL-BI Zirve Woodline cireș
Prizepret: 11,09 lei până la: 04.04.2026
pret recomandat: 17,59 lei
Adaugă în coș -
Intrerupator sonerie ELBI Zirve cires
Întrerupătoarepret: 15,59 lei până la: 06.04.2026
pret recomandat: 17,20 lei
Adaugă în coș













Recenzii
Nu există recenzii până acum.